phone
+420 603 506 962

O nás

Firma MADIS vznikla roku 1992 jako společnost s ručením omezeným se sídlem ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Hlavním podnikatelským záměrem firmy je kompletní servis služeb od návrhu systému izolací až po dodávku a montáž díla.

Naše více jak 20-ti letá zkušenost v oborech fóliových hydroizolací a tepelných izolací, se stabilním kádrem svých zaměstnanců, je velkou garancí pro obchodní partnery v celé České republiky.

Hlavním zaměřením v oboru fóliových hydroizolací jsou ploché střechy ve všech stavebních variantách jako novostavba, částečná nebo celková oprava tak i generální rekonstrukce. Další částí jsou izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti a tlakové vodě,ropným a chemickým látkám, jímky, vodní nádrže a jezírka. V neposlední řadě je část, vyložení fólií do bazénů rodinného typu nebo až po veřejná aqua centra.

Firma MADIS s.r.o. je od počátku odborným nositelem fóliových systému z měkčeného PVC, PeHD a polyolefinů jako např. Sikaplan, Alkorplan, Rhenofol, Deklpan a Fatrafol. V systému tepelných izolací na bázi minerálního vlákna, expandovaného nebo extrudovaného polystyrénu a polyuretanové pěny např. od dodavatelů Röckwoll, Saint Gobain nebo Kingspan.

Výborná flexibilita firmy MADIS s.r.o. v nabídce obchodních a stavebních činností, je dokládem stálé poptávka malých tak i velkých obchodních partnerů. Přesvědčte se i Vy, že a námi můžete jít do každé zakázky.

Dalším podnikatlským záměrem se stalo provozování relaxačního zařízení s wellness klubem pro aktivní odpočinek svých zaměstnanců, ale i pro širokou sportovní veřejnost. Jako jeden z dlouholetých sponzurů volejbalového klubu ve Starém Městě jsem si od roku 2010 od VSK pronajali a začali provozovat venkovní protory bývalé Sokolovny. Kde po přestavbě ocelokůlny ještě vznikl wellness klub s horkovzdušnou saunou, zázemím pro venkovní sportoviště a veřejným barem na občerstvení. Přesvědčte se i Vy, že člověk nejen prací je živ.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím